لوگو
ثبت‌نام رانندگان

دیجی‌اکسپرس هم‌مسیر آینده

heroImg

مسئله‌ لجستیک یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در کشوری به پهنای ایران، در حوزه‌ جمع‌آوری، پردازش، توزیع و تحویل کالا مطرح است. دیجی‌اکسپرس به‌عنوان شرکت لجستیکی هوشمند دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شد تا در مسیر پاسخگویی به این مسئله گام بردارد و زیرساخت لجستیکی دیجی‌کالا را که در طی بیش از ۱۰ سال تلاش، به یکی از قدرتمندترین زیرساخت‌های کشور تبدیل شده است، در اختیار کسب‌و‌کارهای کشور بگذارد.

ما در دیجی‌اکسپرس چه میکنیم؟

ما در دیجی‌اکسپرس تلاش می‌کنیم به کمک نیروهای کارآمد، با دانش و خلاقیت و به کار گرفتن تکنولوژی‌های روز دنیا، گذشته را پشت سر بگذاریم و یک پلتفرم لجستیک قدرتمند و سریع را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار صنعت کشور قرار دهیم؛ پلتفرمی که هر یک از شما می‌توانید بخشی از شبکه‌ خدمات‌رسانی آن باشید و درآمد کسب کنید. دیجی‌اکسپرس در حال حاضر خدمات لجستیکی متنوع خود را به شرکت‌های زیرمجموعه گروه دیجی‌کالا مثل جت ارائه می‌دهد و در نظر دارد تا در آینده‌ای نزدیک، این خدمات را به سایر شرکت‌ها، فروشندگان آنلاین و آفلاین کالا، و خریداران و مصرف‌کنندگان نهایی نیز ارائه دهد.

whatWeDo

همراهان دیجی‌اکسپرس

dot

آپتایم

آپتایم سامانه مدیریت ناوگان با هوش مصنوعی است. در آپتایم سه محصول اصلی نرم افزار مسیربندی هوشمند، نرم افزار نظارت و رهگیری آنلاین و نرم افزار مدیریت ناوگان و پخش و توزیع به شرکت های لجستیکی اجازه میدهند فرآیند توزیع بهینه و کم هزینه تر اجرا گردد.

dot

گنجه

گنجه‌ها انبارهای کوچک هوشمند توزیع شده در سرتاسر شهر می‌باشند. تمام شرکت‌های لجستیکی یا دارای ناوگان می‌توانند از آن‌ها به عنوان مراکز توزیع اشتراکی در نزدیکی مشتریان خود استفاده کنند و در زمان‌های افت ترافیک مانند نیمه شب یا ظهر، مرسولات خود را به آن‌ها رسانده و سپس در ساعات اداری یا زمان‌های از پیش تعیین شده، مرسولات را از این مراکز به مشتریان برسانند.

مشتریان دیجی‌اکسپرس