لوگو
ثبت‌نام رانندگان

ارسال کالا با دیجی‌اکسپرس

دیجی اکسپرس یک شرکت مبتنی بر تکنولوژی دیجیتال است که خدمات سریع و مطمئن به مشتریان خود ارائه میدهد. خدمات این شرکت شامل دریافت و تحویل اقلام فروشندگان به مشتریان در یک بازه زمانی از قبل تعیین شده است. درصورتی که برای خود یا کسب‌و‌کار خودتون، نیاز به سرویسی برای ارسال سفارشات دارید، لطفا فرم درخواست ارسال رو تکمیل کنید تا همکاران ما برای راهنمایی بیشتر با شما تماس بگیرند.

curvedArrow

درخواست خدمات لجستیک

استان

مزایای دیجی‌اکسپرس

ارسال به موقع کالا‌ها به تمام نقاط

ارسال به موقع کالا‌ها به تمام نقاط

ارسال کالا‌ها به ۸ شهر کشور

ارسال کالا‌ها به ۸ شهر کشور

پیگیری لحظه‌ای ارسال سفارشات

پیگیری لحظه‌ای ارسال سفارشات

سرویس‌های دیجی‌اکسپرس

dot

سرویس تحویل فوری

در این سرویس کالاهای سوپرمارکتی، شیرینی، نان و غذا در مدت زمان زیر 30 دقیقه توسط موتور به مشتری ارسال می‌گردد. سرویس تحویل فوری دیجی اکسپرس در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، قم فعال است. شما میتوانید برای درخواست ارسال از طریق API و یا پنل ثبت سفارش اقدام نمایید.

dot

سرویس تحویل زمانبندی شده

در این سرویس کالا‌ها با استفاده از خودرو سواری، وانت پراید، مینی ایسوزو و ایسوزو به صورت زمان‌بندی شده به مشتری‌ها ارسال می‌شود و در شهر‌های تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، قم، قزوین، زنجان فعال است که تا پایان سال ۱۴۰۱ در تمامی شهرهای ایران فعال خواهد شد.

روش‌‌های ارائه سرویس در دیجی‌اکسپرس

پنل ارسال کالا

API

برای ثبت سفارش ارسال کالای خود میتوانید از یک پنل ثبت سفارش استفاده کنید. در این پنل کافی است مبدا و مقصد سفارشات خود را در ثبت کنید، هزینه ارسال را ببینید، درخواست دلیوری را بزنید و مراحل مختلفی که بسته شما تا رسیدن به مشتری طی میکند را ببینید.

panel