لوگو
ثبت‌نام رانندگان

نماینده دیجی‌اکسپرس

یکی از خدمات دیجی اکسپرس در راستای گسترش شبکه لجستیکی خود و تسهیل دسترسی ارسال کنندگان و دریافت کنندگان سفارشات سرویس نمایند یا دفتر نمایندگی است. دفاتر نمایندگی دیجی اکسپرس از مهرماه 1400 فعالیت خود را با هدف بالا بردن کیفیت سرویس، کاهش زمان تحویل و استفاده از ظرفیت کسب و کارهای فعال آغاز کرد. در این دفاتر نمایندگی دیجی اکسپرس 4 سرویس تحویل حضوری به مشتری، دریافت کالا از ارسال کنندگان، ارسال سفارش به مشتری و جمع آوری سفارش از مشتریان قابل فعال سازی میباشد.

مزایای دیجی‌اکسپرس

امکان ارائه سرویس های مختلف

دوره های پرداخت کوتاه مدت

امکان شروع همکاری با هزینه پایین

شرایط همکاری نماینده در دیجی‌اکسپرس

با داشتن موارد زیر می‌توانید به عنوان نماینده دیجی‌اکسپرس شروع به فعالیت کنید.

text

اجاره نامه یا سند مالکیت ملک

text

رایانه و اینترنت

text

فضای عملیاتی حداقل ۱۵ متری

text

داشتن جواز کسب

text

دوربین مدار بسته و قفسه

text

گواهی عدم سو پیشینه

خدمات نماینده دیجی‌اکسپرس

گنجه

مجموعه ای از صندوق‌های هوشمند اشتراکی با ظرفیت محدود است که مشتریان می‌توانند تنها با وارد کردن شماره همراه خود، بسته را از گنجه دریافت کنند.دریافت این نمایندگی به صورت محدود و بیشتر در اماکن عمومی و تجاری امکان پذیر است.

دریافت کالا ارسال‌ کنندگان

در این نمایندگی، فروشندگان از روز‌های قبل تعداد و حجم کالاهای خود را در سایت ثبت می‌کنند و در روز رزو شده به صورت حضوری مراجعه می‌کنند و کالاهای خود را به نماینده تحویل می‌دهند.

تحویل حضوری به مشتری

در این نمایندگی، مشتری به صورت حضوری مراجعه می‌کند و پس از اعلام مشخصات سفارش بسته را از نماینده دریافت می‌کند. برای دریافت این نوع سرویس لازم است حداقل ۱۵ متر مربع فضا برای ظرفیت تحویل و حداقل یک نیروی انسانی داشته باشید.

ارسال سفارش به مشتری

در این نمایندگی، سفارش‌ها از مرکز پردازش دیجی‌کالا به نمایندگی ارسال می‌شود و نماینده سفارش‌ها را بر اساس مناطق و سرویس هوشمند دسته بندی کرده و در روز و زمان مقرر به رانندگان دیجی‌اکسپرس تحویل می‌دهد.

مراحل اخذ نمایندگی دیجی‌اکسپرس

ثبت نام در سامانه نمایندگان

01

ثبت نام در سامانه نمایندگان

بررسی و صحت سنجی اطلاعات نماینده

02

بررسی و صحت سنجی اطلاعات نماینده

امضای قرارداد همکاری

03

امضای قرارداد همکاری

آموزش و تجهیز نماینده

04

آموزش و تجهیز نماینده

شروع به کار

05

شروع به کار